Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
   Loading...Fender (47)
   Loading...Gibson (48)
   Loading...Music Man (23)
   Loading...PRS (31)
   Loading...Suhr (86)
   Loading...Tom Anderson (7)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.eu1974 Gibson Les Paul Standard
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena Guitar Heaven: 10000,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE
Gitara brzmi jak stary Les Paul. Ni mniej ni więcej. Jakbym słuchał starych płyt typu Led Zeppelin, to jest TO brzmienie bez kręcenia gałkami we wzmacniaczu, aż sok cieknie z głośnika. W ogóle nie muli, gra bardzo czysto, selektywnie, jak dobry Les Paul. Ma szybki atak, długi sustain i barwa dźwięku, która czyni go legendą. Jest podpisany przez Les Paula, na co mam certyfikat autentyczności podpisu i zdjęcie dokumentujące podpisywanie. Mysle, że cena troszkę wyzsza niż za zwykłego nowego standarda ze sklepu jest okazyjna, a na pewno na tym instrumencie się nie straci. Ma wszystko oryginalne i sprawne, jedynie poprzedni właściciel dołożył dodatkowy pickup i przełączniki sterujące. Możliwa praca w przeciwfazie, wszystkich 3 przetworników na raz lub jako single. Bardzo uniwersalny instrument. Progi mogą być oryginalne ale jeszcze w dobrym stanie - na pewno jeszcze na kilka dobrych lat. 33 letni instrument - legenda rocka. Nawet Custom Shop aged by Murphy nie ma tego feelingu starej gitary - oryginalny relic - biel lekko zżółknięta, krawędzie przytarte w odpowiednich miejscach, ale ani za słabo ani za mocno, hardware lśniący a tu i ówdzie patyna na śróbkach itd. Lakier w niektóych miejscach nie błyszczy, mikropęknięcia, które nadają mu charakteru pojawiają się czasem, potemncjometry chodzą lepiej niz w nowych gibsonach - tak lekko, bez wielkiego oporu. Gra na nim to jak jazda starym luksusowym amerykańskim samochodem - to trzeba przeżyć...


GuitarHeaven.pl Gallery


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media