Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euREGULAMIN GUITAR HEAVEN

REGULAMIN

Witam.
Kilka informacji ułatwiających korzystanie ze strony.
Posiadamy głownie instrumenty używane, czasami także nowe, staramy sie, żeby opis był zawsze jak najbardziej dokładny.

Nasze instrumenty można znaleźć na allegro na aukcjach użytkownika Vincentoooo,
www.allegro.pl

Sklep został podzielony na cztery zasadnicze części.

1. Sklep - oferta nowych produktów od producentów lub dystrybutorów na zamówienie.

2. Instrumenty używane: Sprzęt, który w tej chwili znajduje się w sklepie Guitar Heaven w Poznaniu przy ulicy Wilczak 20, możliwy do przetestowania natychmiast, pochodzący z USA lub wzięty w rozliczeniu za jeden z naszych droższych instrumentów, bądź komisowy.

3. Już wkrótce: Instrumenty, które juz zakupiliśmy - najczęściej w USA i znajdują sie one w drodze do nas. Informacje tutaj zawarte można traktować tylko jako zapowiedzi tego co pojawi się u nas w najbliższym czasie. Można już rezerwować interesująca nas rzecz lub umawiać sie na testy. W momencie, gdy dany instrument pojawia sie w Polsce - natychmiast zostaje przeniesiony do działu Instrumenty Używane, opis zostaje uzupełniony oraz pojawiają się nowe zdjęcia. Czas potrzebny na przebycie drogi z USA do Polski to może być od dwóch tygodni do kilku miesięcy. Prosimy o wyrozumiałość, ale nie mamy wpływu na czas dostarczania sprzętu do nas.

3. Archiwum - w tym miejscu zamieszczamy interesujące instrumenty zakupione przez naszych klientów. Można to także potraktować jako próbkę naszych możliwości - co możemy mieć...

Pozdrawiam serdecznie i życzę znalezienia właściwego brzmienia...
Tomek Nowak

ZAMÓWIENIA:

Jeżeli potrzebujesz jakiegoś instrumentu lub wzmacniacz - skontaktuj sie z nami, a zdobędziemy go dla Ciebie. Nie mamy ustalonych odgórnych prowizjii za sprowadzenie i każdą sprawę traktujemy indywidualnie, gdyż nasze usługi rozumiemy bardziej kompleksowo. Proszę o zrozumienie, że żyjemy w Polsce i musimy brać pod uwagę realia polskiego rynku, dlatego zawsze staram się żeby to było jak najtaniej, ale uczciwie.

Samo sprowadzenie sprzętu jest najprostsze, praktycznie każdy umie to zrobić, ale gdy zaczną sie problemy, zwykle spadają one na kupującego - na szczęście u nas jest inaczej.
Najczęstsze problemy to: uszkodzone przesyłki, nierzetelny sprzedawca - sprzęt niezgodny z opisem, uszkodzony, inny niż obiecany, zagubiona przesyłka, rzadko ale jednak, ale przede wszystkim: NIEUDANY EGZEMPLARZ - chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak wygląda sytuacja z gitarami Fender, Gibson i wieloma innymi. Jak mogą się różnić między sobą jak możemy dostać wspaniały egzemplarz, ale jak niestety czasami trafia się instrument niegodny nosić nazwy swej marki - są to najczęstsze "okazje" w internecie.

Na szczęście ja daje pełną gwarancje i zapewniam 100% bezpieczeństwa dla kupującego. Na pewno znajdą się osoby które sprowadzają taniej, ale czasem jednak nie warto zbyt oszczędzać.

Zasady:

1. Nie sprzedaje sprzętów z obrazka: Jeżeli coś zamawiasz, to tak naprawdę nie wiadomo co przyjdzie, dlatego z ostateczna decyzja wstrzymujesz sie do czasu aż masz już sprzęt w domu, możesz go przetestować, zagrać na nim próbę, czy koncert przez ok 10 dni i wtedy dopiero podejmiesz ostateczna decyzje. Możesz tez skorzystać z opinii lutnika lub innego fachowca, który potwierdzi jakośc naszych produktów.
Nawet jeżeli sprowadzamy coś specjalnie dla Ciebie, to możesz oddać ten sprzęt, jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań. nie kupujesz kota w worku, ale pewność, że dostaniesz to za co płacisz.

Preferuję najpierw uzgodnić specyfikacje: rocznik orientacyjnie, model, kolor, wyposażenie i stan. Następnie proponuję gotowy produkt i czekam na akceptację. Mam swoje sprawdzone źródła i na własnych błędach nauczyłem się jak nie kupić nieudanego instrumentu czy wzmacniacza. Możesz skorzystać z mojego doświadczenia lub uczyć się sam.

2. Następnie ustalamy cenę ostateczną. Czyli w momencie składania zamówienia znasz już cenę końcową i ona sie nie zmieni. Unikniemy sytuacji takich jak: "niestety zapłaciłem cło, więc musisz zapłacić więcej niż się umawialiśmy" które często zdarzają się u mniej doświadczonych sprzedawców.
Obowiązuje zasada, że czym więcej wyłożysz z góry, tym niższa będzie cena ostateczna.

3. Na zakupiony/zamówiony u mnie sprzęt masz gwarancje jak w sklepie i możesz go kupić na raty oraz otrzymać fakturę zakupu.

4. Jeżeli sprzęt nie spełni Twoich oczekiwań, masz dwa wyjścia:
a) Zwrócić mi sprzęt i uzyskać 100% zwrot zapłaconej kwoty.
b) Poczekać aż sprowadzę następny podobny model i spróbować jeszcze raz. Wtedy po prostu się wymienimy, a Ty będziesz miał możliwość przez 5 dni porównać dwa egzemplarze i albo wybrać jeden, albo odesłać mi obydwa odzyskując całą zapłaconą kwotę. Nie pobieram za to żadnych prowizji. W dodatku czekając na następny egzemplarz masz na czym grać nawet jeżeli nie jesteś do końca zadowolony.

5. Nie realizuje zamówień z USA poniżej 2000PLN. (nie opłaca się transportować) Staram się nie sprowadzać sprzętu made in China.

6. Po zakupie masz u mnie dostęp do profesjonalnego serwisu i zakupu np. lamp czy strun po niskich cenach.

Zaufało nam już wielu muzyków: profesjonalistów i pasjonatów!
www.guitarheaven.eu

Zapraszam!
Tomek Nowak

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media