Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euFulltone Full Drive 2 made in USA !!! OKAZJA !!!
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 900,00
650,00
Oszczędzasz: 250,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Full Drive 2 został wybrany przez Guitar Player Magazine jako jeden z 50 najlepszych efektów wszechczasów. To pierwsze urządzenie, które oferuje odłączany kanał Boost w pedale typu Overdrive, ponadto wyposażone jest w oryginalny produkowany tylko przez Fulltone super trwały przełącznik nożny 3PDT pozwalający na pełny True-Bypass z kontrolką LED.

Tryb Vintage to bardzo pożądane brzmienie modne w połowie lat 90‘, daje duże podbicie środkowego pasma. Tryb FM czyli Flat-Mids, daje bardziej naturalny dźwięk, w tym modelu funkcja ta jest ulepszona w stosunku do poprzednich modeli. Brzmi niesamowicie, np w połączeniu ze Stratocaster’s Neck Pickup. Funkcja CompCut została umieszczona pośrodku panelu pod postacią mini przełącznika 3-pozycyjnego, który uniemożliwia przypadkowe przełączenie nogą.

Urządzenie zamknięte jest w przyjemnej, niebieskiej obudowie ze stali. Pierwszy kanał, Overdrive Mode daje przejrzysty efekt Boost lub nieskompresowany Overdrive, cały czas zachowując oryginalne brzminie gitary. Gałka Tone to bardzo efektywna regulacja średnich tonów, dzięki której można wygładzić brzmienie lub dodać składowych harmonicznych. Drugi kanał to Boost Mode, z własną regulacją Distortion ze średnim lub dużym wzmocnieniem charakteryzujący się bardzo melodyjnym wybrzmieniem.

Swoje naturalne brzmienie pedał ten zawdzięcza niesymetrycznemu odcinaniu Asymmetrical Clipping oraz układowi sprzężenia zwrotnego, dzięki któremu nakłada doskonale brzmiący efekt nawet na dźwięk o bardzo złożonej harmonii.

Wśród użytkowników Full Drive znajdują się np:
The Rolling Stones, Robin Trower, The Black Crowes, Robben Ford, Ian Moore, Steve Stevens, Drew Zingg, Pete Anderson, John Abercrombie i wielu wielu innych.


GuitarHeaven.pl Gallery
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media