Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
   Loading...Custom Guitars (12)
   Loading...PRO Series (4)
   Loading...Pickups (12)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euSuhr Custom Classic Antiqua
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 15750,00
12600,00
Oszczędzasz: 3150,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


W odpowiedzi na ciągłe prośby naszych klientów szukających tego starego, przytartego wyglądu i odczucia podczas gry na gitarach Classic i Classic T, Suhr Guitars oferuje już teraz nową serie gitar Antiqua Classic i Classic T poprzez naszą sieć dystrybutorów.

Nowa seria Antiqua jest efektem naszej współpracy z J Blackiem - byłym master builderem z Custom Shopu Fendera, który odkrył nowy sposób postarzania gitar.
J Black osobiście nanosi cienką warstwę lakieru nitro-celulozowego na korpusy i gryfy gitar, następnie stosuje swoją unikatową technologie postarzania, nadając im "antyczny" wygląd i odczucie.

Gitary serii Antiqua mogą mieć specyfikację jak każdy innych model Custom Classic lub Classic T. Sam wybierasz rodzaj drewna, użyty hardware, pickupy, kształt gryfu, krzywiznę podstrunnicy, rodzaj progów, opcję systemu SSC, itd. Nie musisz już teraz poświęcać grywalności i najnowszych innowacji technicznych takich jak: Buzz Feiten Tuning System, system wyrównywania progów "Plek", progi ze stali nierdzewnej, płaska krzywizna podstrunnicy lub słynna technologia SSC. Możesz otrzymać ten stary, wytarty wygląd i odczucie Vintage nie rezygnując z najwyższej jakości brzmienia i doskonałej grywalności. Oczywiście jeżeli zależy Ci na starych - cechach vintage takich jak: zaokrąglona podstrunnica, brak systemu Buzz Feiten, to możesz je mieć także. Oferujemy nawet opcje 21 progów.

Instrumenty Antiqua Classic oraz Antiqua Classic T zostały przedstawione po raz pierwszy na targach NAMM Anaheim CA w 2007 roku i na pewno były najmocniejszym akcentem stoiska Suhr na tej imprezie. Cienka warstwa lakieru wraz z czasochłonnym procesem starzenia J Blacka w kombinacji z osławioną grywalnościa Suhra, jego pickupami i technologia SSC bezsprzecznie dowiodły najwyższej jakości najlepszych cech z obu światów.
Ludzie nie mogli się oderwać od gry na tych instrumentach. Uczucie jest takie samo jak grając na starym, dobrze rozegranym i dotartym instrumencie, a brzmi i gra się na nim jak na nowiutkim Suhrze Custom. System SSC dołączony do tych gitar był jak wisienka na torcie dla wszystkich koneserów dobrego dźwięku: doskonałe stare brzmienie "vintage" bez przydźwięku i buczenia!

Zachęcam do skontaktowania się z najbliższym dystrybutorem Suhra i ustawienia się w kolejce, jeżeli pragniesz nabyć Suhra CLassic lub Classic T wykończonego lakierem nitro o którym marzyłeś tak długo. Możesz także określić stopień postarzania gitary: lekki, średni, mocny. Możemy nawet spróbować postarzyć gitarę w taki sposób, w jaki chciałbyś, żeby była wytarta - w tym celu należy dostarczyć nam zdjęcie starej gitary.
Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaoferować serie gitar Antiqua wymagającym muzykom oraz kolekcjonerom, którzy potrafią docenić różnicę. Zdobądź upragniony stary wygląd i odczucie gry, wraz z nowoczesną grywalnością Suhra, jego funkcjonalnościa oraz brzmieniem. W końcu możesz rzeczywiście cieszyć się najepszymi cechami z obu światów - vintage i modern.GuitarHeaven.pl Gallery
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media