Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euFulltone Choralflange
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 1682,00
1000,00
Oszczędzasz: 682,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Na zamowienie

Gitarzyści i basiści nie muszą dłużej szukać doskonałego analogowego pedału modulującego. To urządzenie daje prawdziwy efekt, w przeciwieństwie do „sterylnych“ dźwięków cyfrowych efektów.

Moduł Flanger jest niesamowity, bardzo muzyczny i bardzo przypominający „House Burning Down“ czy „High Landrons“, bez cienia szumu, nawet w trybie Stereo.

Moduł Chorus ma bardzo szeroką skalę, zawiera wszystko od modulującego wysokość Vibrato w stylu klasycznego CE-1 to bardzo przejrzystych podziałów, ale bez „sterylności“ jaką odznaczają się popularne hi-endowe efekty Chorus. Posiada szeroką skalę czułości wejścia co nie dopuszcza do jakichkolwiek przesterów na wejściu podczas używania grubych strun lub gry na basie. Pedał świetnie symuluje Leslie, zarówno w trybie Stereo jak i Mono.

Zastosowanie w torze dźwiękowym najwyższej jakości najnowszych tranzystorów JFET pozwala na podłączenie bardzo długich kabli bez najmniejszej straty sygnału i jakichkolwiek zniekształceń. Do wielbicieli ChoralFlange należą: Eric Johnson, Michael Thompson, Dan Huff, Bill Cooley i inni…

Opis dostępnych regulacji:
Delay Time reguluje między subtelnym a rozstrojonym Chorus/Vibrato Mix pozwala ustalić proporcje sygnału czystego oraz z nałożonym efektem. Depth dodaje intensywności oraz grubości Rate z kontrolką LED pozwala dopasować się do tempa utworu (również wzrokowo)

Zewnętrzny Trimmer reguluje czułość wejścia mini-przełącznik Range wybiera zakres działania efektu (1 lub 2 oktawy) natomiast Function przełącza między Chorus a Flanger.


GuitarHeaven.pl Gallery
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media