Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euSuhr Badger 30W Combo
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 8300,00
7900,00
Oszczędzasz: 400,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Badger 30 jest czymś więcej, niż mocniejszą wersją niesamowicie popularnego Badgera 18. Poprzez lampy mocy EL34, większy transformator wyjściowy oraz ulepszony przedwzmacniacz w celu lepszego dopasowania się lamp i transformatora, Badger 30 nie tylko ma więcej mocy i powietrza niż Badger 18, ma również bardziej agresywny i wyrazisty środek, który po prostu uderza, wspólnie z węższym i bardziej skoncentrowanym dołem.

Badger 30 Combo, wbrew swej nazwie, nie jest wzmacniaczem 30-watowym, lecz 38-watowym i ma wystarczającą moc, by wybić się ze zbitego miksu scenicznego; poradzi sobie także w średniej wielkości klubach oraz podobnych gabarytowo miejscach, jak na przykład kościołach. Tak faktycznie, to wzmacniacze Badger stały się bardzo popularne pośród zespołów kościelnych, a Badger 30 jest idealny do występów przed 300, a nawet przed 1000 osobami.

Jakakolwiek jest wielkość pomieszczenia, Badger 30 ma powietrze oraz moc taką, że brzmi głośno i jednocześnie czysto, posiada też równie wysoką jakość charakterystyk tonalnych, które nawet mniejszego Badgera 18 czynią wyborem takich profesjonalistów, jak Mike Landau, Peter Thorn, Walter Becker, Boz Scaggs, John Shanks i wielu innych.

Wypróbuj Badgera 30, jeśli potrzebujesz więcej mocy, ale wciąż chcesz czuć ten wyjątkowy feeling i bujną charakterystykę tonalną mniejszego, w pełni lampowego wzmacniacza. Odkryjesz, że Badger 30 jest doskonałym połączeniem pomiędzy sprzętem niskiej mocy, jak na przykład Badger 18 oraz potężnymi 50- i 100-watowymi wzmacniaczami.

Tak brzmi ten wzmacniacz z kolumną Divided by 13 i gitarą Suhr Classic Strat w rękach Petera Thorna (Chris Cornell - [ex Soundgarden Audioslave], Jewel, Courtney Love).
GuitarHeaven.pl Gallery

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media