Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euCustom Audio Amplifiers OD100 SE+
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 13499,00
11490,00
Oszczędzasz: 2009,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Wzmacniacz OD-100 SE+ przeznaczony jest dla tych maniaków przesteru, dla których nie istnieje pojęcie "za dużo gainu". Bazując na bardzo wysoko-gainowym kanale trzecim odnowionego, rackowego przedwzmacniacza 3+SE, brzmienie i charakter wersji SE jest wplecione w tryb boosted kanału drugiego wzmacniacza OD-100SE. To, co otrzymujesz, jest wciąż intensywnym, selektywnym przesterem, który jest jednocześnie agresywny i kremowy. Krótko mówiąc, to co wpuszczasz we wzmacniacz jest tym, co z niego wyciągasz. Od brzmienia metalowego lat 80, poprzez mega szatkowane, progresywny fusion, aż do nowoczesnego rocka/metalu alternatywnego, wersja SE zaspokaja zapotrzebowanie na niesamowite ilości gainu, który wciąż pozostaje muzyczny i zdefiniowany. Artyści, którzy używają OD-100 SE+, to od Reba Beacha z Whitesnake poprzez potwora strzępów Roba Marcello, mistrza fusion Jose De Castro, aż na nowoczesnej, alternatywnej kapeli rockowej Element Eighty kończąc. To, co przewyższa OD-100 SE+ nad konkurencję, to niesamowita klarowność "struna w strunę", nawet gdy gain jest rozkręcony maksymalnie. Możesz zagrać akord i wciąż będziesz w stanie usłyszeć każdą jego pojedyńczą nutę, a inne wzmacniacze w takiej sytuacji generują tylko niezrozumiałą sieczkę.

Kanał pierwszy jest taki sam, jak w wersji Standard+, więc w tym przypadku również dostajesz piękne vintage'owe, czyste brzmienie, a oprócz tego bardzo high-gainowy dźwięk boostowanego kanału drugiego. Nowy, poprawiony tryb nieboostowany w drugim kanale jest po prostu crunchowym niebem, z wieloma różnymi rodzajami gainu. Ten tryb jest także idealny w połączeniach z kostkami, które dodatkowo poszerzają wachlarz brzmień. SE+ posiada nowy obwód, zwany "Whomp". To 3-pozycyjny przełącznik na tylnym panelu, który daje dwa stopnie podbicia dołu i średnich tonów. Najniższa pozycja jest zwykłym bajpasem. Pozycja środkowa daje umiarkowane wzmocnienie częstotliwości środkowo-dolnych – dostarczając dodatkowe podbicie w średnich i wysokich poziomach głośności. Górna pozycja daje jeszcze więcej dołu i zalecana jest tylko przy w miarę cichym graniu, kiedy chcesz otrzymać potężne brzmienie, ale nie możesz zbytnio rozkręcić wzmacniacza.


Tego wzmacniacza uzywa Grzegorz Skawinski na koncertach.
Gitara James Tyler u Grzegorza Skawiinskiego razem z calym systemem Mark L Custom. Miedzy innymi Custom Audio Amplifier i Divided by 13 wszystko dostepne w Guitar Heaven.
GuitarHeaven.pl Gallery


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media