Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euCustom Audio Amplifiers OD100 Standard+
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 11900,00
10586,00
Oszczędzasz: 1314,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Custom Audio Electronics OD-100 - 100-watowy gitarowy wzmacniacz, którego konstrukcja opiera się wyłącznie na lampach. Zaprojektowany po latach skrupulatnych badań przy współpracy z czołówką światowych gitarzystów, OD-100 jest dwukanałowym, 3-trybowym wzmacniaczem zdolnym generować brzmienie od vintage do nowoczesnego.

Jego prosty wygląd razem z nieskomplikowaną konstrukcją przesądza o uniwersalności. Od ciepłego, tłustego i dobitnie czystego brzmienia do druzgocącego wręcz przesteru i wszystkiego innego, co się pomiędzy tym mieści. Trzeba na nim zagrać, by uwierzyć w jego możliwości.

Buforowana lampowo pętla efektów razem z kontrolą poziomu sygnału powrotnego (master volume kocówki mocy) pozwala na wpięcie całej gamy różnorodnych kostek gitarowych. Obwód pętli i kontrola sygnału powracającego są jedynymi w ścieżce sygnału, kiedy przewody są podłączone do pętli. Indywidualna kontrola poziomu master w każdym kanale steruje poziomem sygnału wychodzącego, a kontrola sygnału powracającego ustawia master volume, gdy pętla jest używana. Jack sygnału wyjściowego jest zawsze aktywny i jest używany jako linia wyjściowa o niskiej impedancji w sekcji przedwzmacniacza.

Lampy mocy 4-5881 i ręcznie nawijany transformator wyjściowy.

Uniwersalny system zasilania, w tym europejski.

Regulowane wspomaganie rozgrzewania 6 lamp 12AX7 w przedwzmacniaczu ogranicza szumy i wydłuża czas życia lamp.

Wybór kanału i włączanie boostu w kanale drugim za pomocą dwuprzyciskowego footswitcha.

Nowa, ulepszona wersja oryginalnego OD-100, którą wprowadzono na rynek na początku lat 90, czyli OD-100 Standard+, jest okrętem flagowym w całej rodzinie, posiada niesamowicie potężny dźwięk i niezrównaną różnorodność brzmień w klasie wzmacniaczy dwukanałowych z korekcją. Kanał 1 brzmi jak słynny w latach 60 Blackface – ciepło, prerliście i słodko przy górze, a dół jest mocny z niezwykłą wyrazistością. Kanał 2 natomiast brzmi, jak najlepszy i najbardziej wypasiony brytyjski przester, jaki kiedykolwiek słyszałeś. Tryb "boosted" w drugim kanale działa jak dodatkowy kanał, a poziom "doładowania" jest regulowany za pomocą wewnętrznego potencjometru. Jedwabisty i gładki, z delikatnie przyciętymi tonami wysoko-średnimi i wysokimi, abyś mógł usłyszeć coś ponad zwarty mix. Przester w OD-100 nigdy nie brzmi mętnie lub mgliście. Charakterystyki overdrive'u i distortionu można opisać jako "otwarte", z głośnymi, acz dyskretnymi tonami niskimi, czystym i dobitnym środkiem oraz, słodko śpiewającą górą. Szybki, krótkotrwały atak, miękki w końcówce, wiernie wyraża wszystkie niuanse Twojego stylu gry, z charakterem i muzykalnością włącznie.

OD-100 Standard+ posiada na tylnym panelu kontrolę "Depth" oraz "Power Amp Presence". Pokrętło "Depth" zasadniczo kontroluje ilość boostu dla końcówki mocy. Dostarcza więcej dołu przy zachowaniu całościowej klarowności. "Presence" na przednim panelu zamieniono na "Brilliance" i wpływa on tylko na kanał 2. Pokrętło Presence umieszczone z tyłu kontroluje odpowiedzi obydwóch kanałów w końcówce mocy, pozwalając na łatwą regulację jasności wzmacniacza do pomieszczenia, w którym grasz, bez potrzeby regulacji equalizerem na przednim panelu.

Nie można pominąć również faktu, że w całej rodzinie OD-100 kanał 1 również posiada szeroki zakres przesterów, a nie tylko czysty. Stosując ręczny przełącznik boostu oraz rozkręcenie pokrętła gain, otrzymamy ciepłe i gardłowe brzmienie, które świetnie pasuje do różnych odcieni bluesa, jazzowego fusion, a także klasycznego rocka. Wzmacniacz uwielbia wszelkiego rodzaju kostki "boostu" i jest bardzo czuły na zmiany pokrętła głośności w gitarze i atak w kostkowaniu. To pozwala na szeroką kontrolę dynamiki, od lśniąco czystej barwy do bluesowego crunchu już przy lekkiej zmianie potencjometru w gitarze i gry ręki kostkującej. Jak ten wzmacniacz odpowiada i czuje jest ważne dla doświadczonych gitarzystów, jako, że barwa wychodzi z głośników. Poza tym, niesamowite brzmienie OD-100 bije wszelkie rekordy, a feeling i niezrównanie czuła odpowiedź czyni go jednym z najbardziej szanowanych wzmacniaczy wszech czasów.
GuitarHeaven.pl GalleryDLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media