Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euDivided by 13 EDT 13/29
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena katalogowa: 10498,00
10298,00
Oszczędzasz: 200,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Kiedy mnie zapytano:

"Mój młodszy brat ukończył college i chciałbym mu sprawić combo 1x12 spośród twoich wzmacniaczy. Myślę o SJT 10/20 ale on jest gitarzystą jazzowo-bluesowym i uważam, że może potrzebować trochę więcej czystego "powietrza" oraz być może większej agresji przy niższych poziomach mocy. Czy możesz stworzyć dla niego coś bardziej, jak w stylu 30 watowców, w których można obniżyć moc, jeśli zajdzie taka potrzeba (tak, jak w ampach schyłku lat 50)?"

Odpowiedziałem: dlaczego nie?!

Na podstawę bierzemy konstrukcję SJT 10/20. Pierwszą rzeczą, jaką robimy, to zmieniamy całą końcówkę wzmacniacza, zarówno obwód, jak i trafo i dławik, używając pary KT 66, właśnie dlatego, że KT 66 produkują naprawdę miłe brzmienie clean, w stylu wzmaków amerykańskich, z bardziej szklistą, połyskującą górą oraz, podczas przesterowania, bardziej kremową, bogatą zawartość przesteru, nieosiągalną dla standardowych lamp 6L6GC. Następnie tworzymy transformator mocy, który przez oczyszczanie lampami, produkuje dokładną ilość napięcia B+ w celu osiągnięcia 30 watów z parą KT 66 in a Class AB1 mode and in a Class A mode take the current draw necessary to support that mode as well. We keep the reverb and dampening switch and the speaker of choice is a Celestion Vintage 30 chosen for both the sound it produces and it's power handling capabilities.
What you get at the end of the rainbow is one of Divided by 13 most versitile amplifiers to date. With almost unlimited capabilities it captures a perfect merger of classic American and British cleans to overdriven tones and voicings and all in a relatively small and portable 30 watt 1x12 combo again inspired by a player (thanks Evan) that is asking us to take him where he wants to go.

SPECS/FEATURES

13 Watts in Class A
29 Watts in Class AB1
Class Switch
Tube Rectified (5AR4/GZ34)
Power Section: 2 x KT 66'S
Preamp: 12AX7's, 12AT7
One Channel: Volume, Treble, Bass, Reverb
1x12 (Celestion Vintage 30)
4, 8, 16 Ohm output
Dimensions: 21H x 22W x 10.5D
EXCLUSIVELY EQUIPPED

AVAILABLE COLORS

Black, Cream, Forest Green, Purple, Plum, Red, Gold, Silver, Royal Blue, Orange, Navy Blue
GuitarHeaven.pl Gallery

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media