Loading...


Strona główna - O nas - Nasi Klienci - Regulamin - Raty - Zaloguj sięNASI KLIENCI
Loading...Nasi klienci - Referencje

KATALOG
Loading...Gitary elektryczne (32)
Loading...Gitary akustyczne (3)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (82)
Loading...Wzmacniacze basowe (27)
Loading...Efekty gitarowe (71)
Loading...Struny (35)
Loading...Lampy (8)


Loading...

DEALER
Loading...MARSHANTIA (1)
Loading...SUHR GUITARS (29)
Loading...CUSTOM AUDIO (8)
Loading...DIVIDED BY 13 (10)
Loading...SUHR AMPS (5)
Loading...RMC CUSTOM WAH (7)
Loading...TOM ANDERSON (1)
Loading...LAKLAND (12)
Loading...Zamowione - wkrótce (4)
Loading...Na Miejscu - Stock (4)

INSTRUMENTY UŻYWANE
Loading...Gitary basowe (1)
Loading...Gitary elektryczne
Loading...Wzmacniacze basowe
Loading...Wzmacniacze gitarowe (4)
Loading...Wkrótce (14)
Loading...Pozostałe (1)

ARCHIWUM
Loading...Gitary basowe (42)
Loading...Gitary elektryczne (288)
Loading...Wzmacniacze basowe (56)
Loading...Wzmacniacze gitarowe (88)
Loading...Efekty gitarowe (15)

INFORMACJE
Loading...O nas
Loading...Regulamin

KONTAKT
tom@guitarheaven.eu

Guitar Heaven
ul. Madziarska 60
61-616 PoznańGadu-Gadu
Skype
Tel.:0
tom@guitarheaven.euAmpeg VL 1002
Cofa do poprzedniej strony DO GÓRY

Kup/Buy

Product Image
Cena Guitar Heaven: 3200,00
Oblicz ratę
WYŚLIJ PYTANIE


Ampeg VL 1002 Lee Jackson full lampa killer !!!!

Wzmacniacz Ampeg VL 1002 Lee Jackson full lampa killer - made in USA. Zasilanie 230V. Nowe lampy Electro Harmonix w całym wzmacniaczu, praktycznie mniej niz godzina grania na nich - tylko sprawdzony czy wszystko jest ok. Same lampy warte 500PLN. Stan wzmacniacza idealny. Jedyny minus to brak 2 pokręteł. Nie ma także kluczyka.
Bardzo ciekawe czyste brzmienie, a do tego hi-gainowy przester. Tego mogelu używał Zakk Wylde na jednej ze swoich tras i wielu metalowych gitarzystów.
Wzmacniacz poplecam każdemu fanowi Mesy, który szuka emerykańskiego wzmacniacza o podobnych możliwościach, a w rozsądnej cenie.

Lee jackson...
Zaczął od modyfikowania Marshalli i wkrótce stał się legendą. Następnie zaczął projektować customowe wzmacniacze lampowe oraz współpracować z firmami takimi jak: Fender , Ampeg , Crate , Pignose. Na wzmacniacz przez niego zrobionych lub modyfikowanych grali, m.in.:Steve Vai, George Lynch, Paul Gilbert, Zakk Wylde, Akira Takasaki oraz Allan Holdsworth, David Grissom, Curt Kirkwood i Eric Johnson, oraz wielu innych.
W Polsce jednym ze zwolenników tego wzmacniacza jest Perła z Guess Why (ex. Acid Drinkers), który obecnie posiada identyczny model wraz z kolumną.

GuitarHeaven.pl GalleryDLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W GUITAR HEAVEN
100% SATYSFAKCJI
W sklepie Guitar Heaven nie ma rozczarowań :) Wszystko jest pod kontrolą, czuwa nad tym zgodny team, który cechuje niesamowite zaangażowanie i oddanie. Nigdy nie poczujesz się zignorowany, odpowiemy na każdy Twój telefon i email. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy rzetelnych informacji.
DOSTĘPNOŚĆ
Większość naszych instrumentów jest dostępna na miejscu. Przetestujesz swój wymarzony instrument i będziesz mógł doświadczyć niepotwarzalnych emocji, które towarzyszą graniu na dokładnie tym instrumencie, który chcesz zakupić. Tylko w Guitar Heaven odnajdziesz swoje wymarzone brzmienie.
SPRZEDAŻ NA RATY
W Guitar Heaven możesz kupić instrument na raty. Już nie musisz czekać. Gitara z najwyższej półki może stać sie Twoja już TERAZ. Raty są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.
WYSYŁKA GRATIS
Możesz śmiało powiedzieć - Guitar Heaven to sklep dla mnie. W Guitar Heaven wysyłka jest bezpłatna. Zamówiony u nas instrument otrzymasz z dostawą do domu. Podajesz adres a my wysyłamy. Paczka jest ubezpieczona i dociera bezpiecznie do odbiorcy.

WYŚLIJ PYTANIE


 

Strona główna   -   O nas   -   Nasi Klienci   -   Regulamin   -   Raty   -   Zaloguj się

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie materiału umieszczone na tej stronie są własnością Guitar Heaven. Zanim skopiujesz - zapytaj czy możesz! Strona powstała w oparciu o najnowsze technologie, mające gwarantować bezpieczeństwo zachowania prywatności i niezawodność obsługi. Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy kierować do producenta, którego logo widnieje poniżej. Zostaną one uwzględnione przy rozwijaniu witryny. Dziękujemy!
Designed by Polskie Media